Ons team

BurgerBelangen bestaat uit een klein kernteam met een grotere achterban. We kenmerken ons door onze betrokkenheid in de lokale samenleving, onze gedreven visies en de gezamenlijke missie om de Wijkse politiek weer terug naar de straat te krijgen. Poten in de klei, doen wat je belooft en niks beloven wat je niet waar kan maken.
Maar wie we echt zijn? Maak kennis met ons!

Wietze Smit

Sociaal domein
Wietze@burgerbelangen.nl

Economisch domein
Wendy@burgerbelangen.nl

Ruimtelijk domein
John@burgerbelangen.nl

Duurzaamheid
Nynke@burgerbelangen.nl

Veiligheid
Freddy@burgerbelangen.nl

Sport en recreatie
Martin@burgerbelangen.nl